Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez normalis dolog szerintetek?

Ez normalis dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Elegem van abbol hogy tanulok es nincs haszna....

Az en osztalyomban egy csomoan nem tanulnak szarnak az egeszbe, alig jarnak be suliba, aztam dogairasnal kipuskazzak es 5-ost kapnak, en meg elotte nap egy csomo energiamat fektetem bele hogy megtanuljam es igy lesz 5-os. En ezt olyan igazsagtalannak erzem.. Itt allunk erettsegi elott 2 honappal es semmit nem tanulnak, a tanarok uvoltoznek mar veluk, de szarnak mindenbe bele, aztan megis atfogjak rugdosni erettsegin.

En ezt olyan foku igazsagtalansagnak erzem hogy az hihetetlen... Borzaszto idegesito.

En eljarok matek korepra, itthon toltogetem le az erettsegiket es csinalom oket, fektetek bele energiat, ok meg leszarjak a sulit de meg mindig itt vannak..

Oran pofaznak allandoan, semmit nem lehet erteni az anyagbol, doga iras kozben is magyaraznak...

A tanarok nem tudnak rajuk hatassal lenni,es felek hogy erettsegin is ez lesz. Hogy majd ott beszelgethetnek, es en ezert cseszem el, mert nem tudok figyelni normalisan. Nekem pedig fontos lenne a jo erettsegi mivel fosulira akarok menni... Mit csinaljak?!??

19/L


2016. febr. 11. 12:47
 1/4 anonim válasza:
A baj az, hogy tenyleg ezek az emberek viszik valamire az eletben, mert ok azok, akik mindig mindent megusznak. Jol, vagy kozepesen jol elo naplopok lesznek, akikre sose lehet szamitani, kozepszeru lenyek. Engem is rettenetesen ki tudtak boritani azok, akik tolem masoltak dolgozatkor, s nagyobb jegyet kaptak. Viszont engem batoritott az a teny, hogy ami az enyem, az az enyem, nem veheti el senki. Gondolom, majd egyetemre mesz, ott megvaltozik minden. :)
2016. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat jaa.. ha felvesznek, es nem fogom elcseszni a magyar erettsegim csak azerert par vizfeju gyoker nem tud csendben maradni..Mert oke hogy en apait anyait beleadok, hogy megtanulok mindent,gyakorlok itthon meg minden.. ha erettsegin elvonjak a figyelmem azzal hogy pofaznak kozben, meg megbeszelik egymassal a megoldasokat...
2016. febr. 11. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Érettségin nem lehet pofázni, hangoskodni. Ha ilyet tapasztalsz, és a felügyelő tanár nem tesz semmit, akkor nyugodtan mehetsz az igazgatóhoz.
2016. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De nem... a tanarokat nem erdekli ez h beszelnek erettsegi kozben szerintem...

Felek nagyon ettol

2016. febr. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!