Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri átmenni a Lauder...

Megéri átmenni a Lauder gimnáziumba? Jó ott az oktatás, a közösség?

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok és jól érzem magam az osztályomban, viszont a rengeteg tanulás kikészít.. Állandóan beteg vagyok, rengeteget stresszelek. Késő estig tanulnom kell, és csak így tudok 4es 5ös szinten maradni.. Úgy érzem sokkal jobb lenne egy alternatív iskola de nem tudom megéri-e újra beilleszkednem valahová, nem lenne-e rosszabb..
2016. okt. 13. 15:05
 1/4 Bogi11 ***** válasza:
100%
Melyik iskolába jársz? És miért pont a Lauder? Ha tényleg beteg vagy, akkor valóban változtatnod kellene. Ennyit nem ér meg egy iskola sem.
2016. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az most lényegtelen, de magasabb a színvonala.. Azért a Lauder mert az alternatív és kevésbé borsos az ára..
2016. okt. 15. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában nem tudom, milyen a Lauder, de nem tudom, miért várod tőle, hogy a tanulnivalód kevesebb lesz. Második idegen nyelv kötelezően a héber, kötelező a judaisztika tárgy, szóval...
2016. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az öcséim általánosba járnak, én gimibe. (Nem ide jártam általánosba) De látom a különbséget. Sokkal egyszerűbb, mint egy sima gimnáium. Mások az elvárások. Általános része hihetetlen könnyű. Ott a gyerekek nem tanulnak meg tanulni, így a gimnázium része azoknak a gyerekeknek hihetetlen nehéz. Közösség jó. Programokat is nagyon élvezi mindenki. :) Héber nehéz, de majd megszokod. ;)
2016. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!