Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amenyibben én az ELTE TTK...

Amenyibben én az ELTE TTK matematikusi része a célom azzal utána menyire lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Már eddig is elkezdtem emelt matekot tanulni és most elkezdtem eljárni egy még erősebb előkészítőre és rájöttem hogy engem ez egyre jobban érdekel . Eredetilegbe a matek-fizika szakos tanári részre jelentkeztem volna de erősen megfordult a fejemben hogy csak matematikát tanuljak . Utána menyire van lehetőség elhelyezkedni valahol vagy ez hogy működik ?

2016. okt. 19. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Elég jó, bankiszférába minidg kellenek a matematikusok, ha van affinitásod a programozáshoz akkor biztos jó lesz. Kivéve ha nagyon elméleti matek irányába mész
2016. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!