Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK hiányzások milyen...

ELTE-BTK hiányzások milyen következményekkel járnak?

Figyelt kérdés
Nemrég csavarozták a lábamat, így elég nehézkesen megy a járás. Sajnos úgy adódott, hogy gyógytornászhoz kell járjak (magánrendelésen.) Az időpontjaimat szerda fél2-től illetve pénteken 10.30-tól adta meg, és sajnos nem is budapesti a nő, tehát ingadoznom is kell más város és az egyetem között. A probléma az, hogy mind a két gyógytornám ütközik az óráimmal, ahol mind a két napon gyakorlatom van, tehát nincs az, hogy én csak nem megyek most be aztán majd pótolom.... Mit tehetek ez esetben? Simán csak nem járok be? Lesz következménye? Beszéltem a kurzusoktatómmal , aki kérte, hogy a Tanulmányi Osztállyal beszéljek, de ők elhajtottak, azzal az indokkal, hogy a szorgalmi időszak 4.hete után nem lehet már semmilyen kurzust leadni. Önhibámon kívüli betegség ezáltal nem tudok bejárni, bár nem igazán érdekelte őket. Valaki tudna segíteni hogy mit tehetek? Előre is köszönöm.

2016. okt. 19. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Alapvetően 3 hiányzásod van szemináriumon, onnantól kezdve oktatón múlik a dolog. Van, aki több hiányzásra egy vagy két jeggyel rosszabbat ad, de van olyan is, aki ilyenkor azonnal "nem teljesítetté" teszi a tárgyadat. Beszélj az oktatóddal újra, vesd fel neki, hogy mondjuk írnál még egy beadandót (gondolom alapból kell szemináriumi dolgozatot írnod) a hiányzások fejében. Van, akinél működni szokott.


Ui: melyik szakon vagy? Ha töris kollega vagy esetleg, akkor meg tudom mondani, hogy melyik oktató hogy veszi a dolgot :)

2016. okt. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Romanisztikás vagyok. A gondom az hogy a minor előfeltételével van most ez a problémám , ami a svéd. Sajnos ezmiatt már hiányoztam kettő óráról és olyan szinten le vagyok maradva a többiekhez képest, mintha a többibe be se jártam volna.

Köszönöm! :)

2016. okt. 20. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!