Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Balnka Gimnázium? (BP)...

Teleki Balnka Gimnázium? (BP) nagyon gyenge?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy nem a legerősebb suli, de azért tovább lehet tanulni onnan fősulira/egyetemre?

lehetőleg olyanok válaszoljanak,akik oda járnak/jártak.

előre is köszi



2016. okt. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Gyenge
2016. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Nem gyenge,én oda járok.Általánosban hatodikig kitűnő voltam,utána jeles. Most elsős vagyok a Telekiben és sokat kell tanulni,egyáltalán nem mondanám gyenge sulinak. Nem a legerősebb gimi,de egyik gimi sem gyenge suli. SIMÁN MEHETSZ fősulira/egyetemre innen!!! A gimnáziumok nem gyenge iskolák,véleményem szerint szinte bármelyik gimiből mehetsz egyetemre,ha jó az érettségid. :)
2016. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és a társaság/tanárok stb milyenek?
2016. okt. 22. 12:41
 4/5 anonim válasza:
63%
A társaság szuper,sokkal jobb mit az általánosba,ahova jártam.A tanárokból vannak jók meg kevésbé jók ,mint minden suliban.
2016. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is oda járok és tényleg nem gyenge suli. A társaság pedig szintén jó.
2016. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!