Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy iskolában a tanárok fele...

Egy iskolában a tanárok fele legalább hiányzik betegség miatt vagyis az őszi szünet miatt- nem röhejes ez?

Figyelt kérdés

Jövő héten őszi szünet egész héten. A tanároknak nem kell jönni. Ha ezt a hetet „megoldják „ akkor annyival hosszabb a szünet. Nem kell csak 1 hét betegállomány és máris kettő hét egyben otthon az már valami!

És meg is oldják. Egész héten a tantestület legalább fele beteg volt (ezt kamuzták legalábbis). A profibbak ténylege egész hétre bekamuzták a betegséget a kevésbé profik csak a hét második felére.

Osztályok összevonva utolsó órák elengedve mert annyira nincs tanár.


Nem röhejes ez? Úgyse hiszi senki el józan ésszel hogy épp most lettek betegek mikor jön az őszi szünet és így egyben megvan a kettő hét….


2016. okt. 28. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Járj magániskolába, ott nincs ilyen.
2016. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hahahahahhah.



Alapítványi suli (=magánsuli)

2016. okt. 28. 13:52
 3/13 anonim ***** válasza:
azt kizártnak tartod, hogy terjed valami hasmenős vírus?
2016. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

!!!!!!


Naiv barom.

Hogyne. És az a vírus szünet előtt terjed egy héttel naná.

Mikor máskor.


Tudod ha ezek diákok lennének akkor semmi perc alatt megkapnák: dehogy betegek, csak kétoldali iskolaundoruk van.

Mivel ezek már tanárok nem diákok így mijük is van: Kétoldali munkaundor?

2016. okt. 28. 17:15
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja az egyik tanár facebook oldala már tele van fotókkal hogy őszi túrán volt a Börzsönyben és de jó volt.

Na ennyire betegek ezek.

Ha én ezt diákként csinálom megkapom hogy büdös a suli...

Na ezeknek meg a meló büdös.

És ezek lennének a példák előttem? Csomó hazug csaló.

2016. okt. 28. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
az, hogy az a válaszod, hogy "naiv barom", rólad is elég sokat elárul. megsúgom, az cikibb, mint a munkaundor.
2016. okt. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Ne ríjá, n..gger. Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek.
2016. okt. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már miért ne lenne szabad? Lemegyek a dokihoz és kiíratom magam valami kamuval.

és is tudok kamuzni

2016. okt. 29. 11:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát... megértem őket. A tökéletes tanár-szerep már kiment a divatból úgy 100 éve. Ők sem hibátlanok, de miért is lennének azok, amikor ennyire tiszteled te magad is őket.

Én is vonzónak találnám a kéthetes pihenést, hogyha ilyen, hozzád hasonló görcsökkel kellene foglalkoznom.

Nem hiszem, hogy neked kellene egyébként kiderítened, ki a táppénz-csaló.

2016. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nme is derítem én ki csak ugye újra felteszem a kérdést: ha én diákként ezt csinálom egyből megvádolnak hogy semmi bajom csak kamuzok meg kétoldali iskolaundor... EGYBŐL!


na és ha egy tanárja csinálja ugyanezt???

Hm? Kétoldali munkaundor?


Meg az is hozzátartozik, hoyg csak egy tanár merhet iylet megtenni. Menne csak az a tanár dolgozni egy szimpla céghez vagy multihoz egy ilyen akció után úgy vágnák ki mint a szaros macskát.

Tesóm vendéglátózik ott ha valaki akár egyetlen napot is betegség miatt nem megy már repül.

2016. nov. 2. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!