Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova van esélyem bekerülni?

Hova van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

A 7-es jegyeim :

Irodalom:4

Nyelvtan:4

Történelem:4

Angol:4

Matek:4


A 8 félévi nagy valószínűséggel ilyen lesz:

Irodalom:5

Nyelvtan:4

Történelem:4-5 (nem tudom eldönteni )

Angol:4

Matek:4



2016. okt. 30. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát elég sok helyre....semmi okod nincs panaszkodni...azér ez elég egyértelmű..
2016. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akárhova
2016. okt. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
48%

Normál gimnáziumok, esetleg ha angolból megleszel 5-ös akkor két tannyelvűbe is.


Szakmai iskolába meg bárhova.

2016. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

#3

Nem

2016. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm elég bizonytalan vagyok az ilyenekben. :)
2016. nov. 6. 11:08
 6/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
48%
#4 Miért nem?
2016. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj.. 100 pontot írsz, felkészülsz szóbelire és bárhova felvesznek..
2016. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Én azért nagyon erős gimnáziumot nem ajánlanék, mert a 4-es tök jó jegy, de egy gimi 100x keményebb az általánosnál szóval ha nem akarsz rossz jegyeket akkor én egy közepesen erős gimit választanék a helyedben. Olyat pl. ami lehet gyengébb de 4-5 tanuló lennél 100%, vagyis sokkal nagyobb esélyed lenne utána egyetemre menni. Megpróbálhatnád mondjuk a Szent Lacit, bár azért az nem éppen gyenge, de ott van a Teleki, a Leövey, vagy a szintén nem gyenge Kölcsey is.
2016. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Végül a 8 félévim ilyen lett

Nyelvtan:5

Irodalom:4-5 (még nem zárt le)

Történelem:5

Angol:5

Matek:3 :(

Szerintetek felvesznek a Ceglédi Közgázba?

2017. jan. 15. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nem mindenhol ugyanúgy osztályoznak. Én például nyolcosztályosból felvételiztem, nagyjából 3,2-es átlagom volt, de mégis simán bekerültem egy elég jónak számító (és egyébként sokkal erősebb) suliba, mert ettől függetlenül még jók lettek az írásbelijeim, és tudtam az anyagot, amiből felvételizni kellett. Ott végig négy egész fölött voltam, a főbb tantárgyakból 4,5 fölött, és végül kitűnőre érettségiztem. Ennyit erről.

Kérdező, nem ismerem a sulit, de sokat megspórolsz magadnak, ha nem keresed a viszonyítási alapokat, hogy ez alapján meg az alapján bekerülhetsz-e, hanem megpróbálod a tőled telhető legjobbat nyújtani, és onnantól kezdve csak reménykedsz benne, hogy elég lesz. Valószínűleg elég lesz.

2017. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!