Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Illik adnom valamit a bátyám...

Illik adnom valamit a bátyám középiskolai ballagására?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor mit ő 18F én 15F?

2016. ápr. 18. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Neked még nem kell. Esetleg gratulálsz neki és kész.
2016. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, legfeljebb valami jelképeset, egy pici figurát, kulcstartót, könyvet vagy ilyesmit.
2016. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami apróságot jelképesen.
2016. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én is valami kis jelképesre gondoltam csak azt nem tudom konkrétan hogy mit? Valami személyestebet esetleg?
2016. ápr. 18. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan személyes tárgyat, amit akár a szobája falára is kitehet, vagy az asztalára, vagy kedvenc helyére..

ez akár porcelánfigura, akár egy vicces tárgy, akár egy játék-mobiltelefon, akár egy nagyon vágyott tárgy mini mása, esetleg egy kép...

nem kell túlzásba esni, csak emlékezzen... ha ránéz, mosoly legyen az arcán..


nem kell nagy összegben gondolkodnod.

én például egy wc-n ülő, mobillal telefonáló figurát kaptam megfelelő szöveggel...ha ránézek, röhögnöm kell..

2016. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy toll is lehet gravírozva akár, vagy egy személyre szabott, tervezett bügre, póló.
2016. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Nekem húgom van ennyi év eltéréssel, és nem vettünk egymásnak. Pedig imádjuk egymást, de ha gravírozott tollat adott volna, lehet, hogy a seggébe dugom.
2016. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
És akkor még használtunk tollat.
2016. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
latom majdnem ugyan ebben a helyzetben vagyunk, bar en lany vagyok :D, mindegy, a fiatalabbik batyam most fog vegezni kozepsulival es ugyan csak fogadott testverek vagyunk megis nagyon kozel allunk egymashoz, es en is sokat gondolkodtam es igazuk van a tobbieknek, valami kis jelkepes es szemelyes vagy valami vicces ajandek annak biztos fog orulni :)
2016. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!