Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 21 évesen tanári pályát öreg...

21 évesen tanári pályát öreg lennék elkezdeni?

Figyelt kérdés
Következő tanévben már 22 >< :/

2016. nov. 3. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Elkezdeni tanulni tanárnak, vagy a tanitást elkezdeni? Megfogalmazásodbol nem világos. Pedig ebben a szakmában nem árt ha érthetöen tudsz fogalmazni.
2016. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem, egyltalán nem. :) Gondolj bele, hogy utána mennyi sok évig dolgozol majd tanárként.

Vágj bele nyugodtan, ha csak a korod aggaszt.

2016. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tanárnak tanulni*


Hát nem tudom igazából. Eléggé öregnek hiszem már magam, de egyetemre is :/ Ahol most dolgozom, 24 éves lánynak már van diplomája (jogi asszisztens)

nekem 24 évesen még semmim nem lesz.. :/

2016. nov. 3. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
én 23 vagyok, de jövőre akarom elkezdeni a tanárit, eddig dolgoztam, meg anyám betegsége miatt támogatnom kellett a családot. Nekem is vannak ilyen félelmeim, de főleg az elhelyezkedés végett.
2016. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 21 évesen kezdtem, igaz nem tanárit. Ennél fiatalabb már nem leszel, szóval ideje lenne túltenned magad ezen.
2016. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 28 (lassan 29) vagyok, és van már egy diplomám, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ezt szeretném egész életemben csinálni. Úgyhogy, ha eszembe jut valami jobb ötlet, akkor beiratkozom újra az egyetemre kortól függetlenül. :) Én is sokszor hittem azt, hogy huszonegy-két-három évesen már öreg vagyok, de később rájöttem, hogy nincs így.
2016. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont idén kezdtem a tanárit, 21 éves vagyok. Tökéletesen jó, én úgy vagyok vele, hogy nem kell elhamarkodni a dolgokat.D Ha csak a korod miatt aggódsz, kezdd el, ha viszont mondjuk arról van szó, hogy a szüleid csesztetnek, hogy idős vagy, már dolgoznod kéne és nem igazán akarnak támogatni, akkor kicsit nehezebb..
2016. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem éppen jó időszakban vagy. Ha valóban érdekel, vágj bele!

Az egyetemen már nincs felső korhatár, elég vegyes a társaság. Ez még jól is jöhet.


Sok sikert! :)

2016. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha olyan szakra mész, amit szeretsz és amúgy is érdekel akkor a kor sose számít, gondolj bele 5 évig olyan dolgokat tanulsz, ami amúgy is érdekel. Én 19 éves vagyok, jövő áprilisban leszek 20 éves szeptemberben pedig kezdem a tanárit... Biológia-föci vagy biológia-kémia szakosként. Már alig várom, koroddal ne foglalkozz, egyszer élsz, csinűld úgy ,hogy tökéletes legyen és menni!!!!! Milyen szakra szeretnél amúgy menni?

2016. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!