Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék jobb lenni...

Brandon41 kérdése:

Hogyan tudnék jobb lenni matekból? Gondolom otthon is kéne gyakorolni az órán tanultakat.

Figyelt kérdés
Az van hogy eldöntöttem hogy videókártya fejlesztéssel szeretnék foglalkozni, viszont ahhoz el kell menjek egyetemivillamosmérnöki szakra,ahhoz meg kell a matek,de én 2-es vagyok matekból.

2016. okt. 30. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

ne az órára koncentrálj, valószínűleg mérföldekkel vagy lemaradva, próbáld meg azt megtanulni amit eddig tudni kéne


[link]


ez alapján gyakorolnék, nem azt mondom, hogy könnyű, de hamar bele lehet jönni

2016. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kettes voltam, most pedig villamosmérnökin vagyok, bár nem a legjobbak között, de azért tartom a tempót.


Kettes lehet többféleképp az ember, ha szorgalmas de nincs esze a matekhoz, vagy ha van esze csak qva lusta még ahhoz is, hogy az órákat komolyan vegye. Én már érettségi után kaptam észbe, te ahhoz képest még időben lehetsz. Ha eddig másoltad a házit akkor első lépésnek kezdd el magad megcsinálni. Csinálhatsz többet is mint amit a tanár felad, ha nem érted még eléggé. Matekhoz kell gógyi meg sok gyakorlás, máshogy nem igen megy.

2016. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam házit csinálni,igaz ad fel a tanár néhányat,de igazából egyáltalán nem érdekli hogy megcsináltuk-e vagy sem.
2016. nov. 4. 22:43
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 és te hogyan jutottál be villamosmérnökre? Milyen lett az érettségid,és melyik egyetembe jutottál be?
2016. nov. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!