Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz az iskolaváltás? (többi...

Nehéz az iskolaváltás? (többi lent)

Figyelt kérdés
7.es kéttanításnyelvű iskolába járok 7 7 németóra heti 2x angol. Az osztálytársaim parasztok, piszkának. A tanárok rühellenek. El akarok menni a suliból... De 2 bükkenő van. Az egyik hogy év közbe, a másik hogy Nagyon félek a beilleszkedésről. Ez az osztály elvette az önbizalmam sajnos... Kérlek segítsetek mert ha ez így megy tovább akkor bele fogok őrülni.
2016. nov. 5. 23:02
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én kétszer váltottam iskolát. Illetve a szüleim mondták általánosban illetve én akartam gimiben.

Az, hogy általánosban váltottam, a szüleim lehetõ legjobb döntéye volt. De én sokkal hamarabb váltottam mint te.

A gimis váltás...az már nem volt annyira szerencsés.

Nagyon meg kell gondolni igazából. Általánosban azért még könnyebben ismerkedsz. Meg tiszta lappal kezdesz az új helyen.

Nekem az segített, hogy csináltam egy táblázatot; egyik oldalt A suli másik oldalt B suli. És pozitívumok meg negatívumok. Összeírtam és átláttam.

Beszélj errõl mindenképpen a szüleiddel, és te is jól gondold át. De lépj, ha kell. Csak az számít, hogy neked mi a jó. Semmi más(ebben a helyzetben.)

Beszélj a szüleiddel.

Ha gondolod írj privit.

Sok sikert! :-)

2016. nov. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!