Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit tud a Budapesti Fasori...

Ki mit tud a Budapesti Fasori gimnáziumról? Olyanok érdekelnek, hogy mennyire erős és, hogy milyen átlaggal lehet oda bekerülni

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 07:46
 1/5 anonim válasza:
60%
Szia.Most kezdtem a Fasorban nyelvi tagozaton és mit ne mondjak.Ha tovább szeretnél tanulni,és komolyan veszed azt hogy tényleg okosabb legyél akkor ne jelentkezz a Fasorba.
2016. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

A továbbtanulásban nem segítenek, de sajnos hogy csak erre az utolsó két évben jöttem rá!

Sajnos én is csak a hírneve miatt jöttem ide, de ez már régnem az a híres iskola.

volt fasoros

2017. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem rossz suli, sok a gyenge(előfordul az idegbeteg) tanár, az utóbbi években sokat romlott a színvonal, de szerethető iskola.
2017. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi kérdés de ha esetleg olyan nézné aki most fog felvételizni vagy egyéb okokból érdekli akkor még segíthet az én válaszom is. Szóval... a suli híre nagyon jó és valóban vannak nagyon sőt hihetetlenül jó tanárok de ez kb 10 tanárt jelent az összesből. A tanárok nagy része vagy emberileg rendes de borzalmasan tanít, vagy az előbb említett 2 dolog egyaránt rossz benne. Az osztályközösség... a suliban lévő nem tudom hány osztályból kb 2 az amire azt mondhatjuk hogy jó az osztályközösség, de úgy tényleg. A többi osztályban nagyrészt nincs kiközösítés csak óriási veszekedések, de ez alól is van kivétel. Szóval ha kifogsz egy jó osztályt és a nagyon jó tanárok egy részét akkor nagyon jó sulis években lesz részed ;) De sajnos ha ennek az ellentéte akkor nem lesz túl jó :( (tapasztalat) DE valóvan vannak példaértékű tanárok és barátok
2018. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve bocsánat az előző vagyok: nem igazán erős a tanárok miatt sem, és vannak nagyon gyenge diákok, és valóban: nem készítenek fel rendesen a továbbtanulásra
2018. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!