Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Herman, Földes vagy a Lévay?

Herman, Földes vagy a Lévay?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezek közül melyik iskolát ajánlanátok és miért? Melyikben a legjobb a közösség, az oktatás, mennyire barátságos a suli?

Biológiára szeretnék menni.

(Most hetedikes vagyok, eddig minden évben sikerült kitűnő lennem.)



2016. nov. 10. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

A Földes meg a Hermen egy sznob hely , ahol sok a bekèpzelt kivagyi . Tanítani azt tudnak de utàn bírd visszaadni mert ùgy követelnek. Sose szerettem azt a kèt sulit , a földest ott is hagytam ès mentem a Levayba .

Elhiszem h gyengèbb a szinvonal de viselhető , ígyis mindenből 4-5-ös lett az èretsègim ! :)

Am a labor van a Hermanban meg a Levayban is . Nekem azèrt tetszett mert jobb fejek boltak az osztàlytàrsak ! :)

A vàlszt meg mindenki maga tudja meg h mit adott neki a 6 vagy a 4 èv gimi ! :)

2017. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Herman -
2017. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Vagy az Avasi
2017. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!