Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen plágiumkereső szoftverr...

Milyen plágiumkereső szoftverrel tudom átnézetni a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés

A google a barátom, de cserben hagy, sok olyat találok, ami külföldi (angol nyelvű) és nem vagyok benne biztos, hogy a magyar ékezetes abc miatt megtalálná-e, ha valami egyezés van.

Tehát nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni progit találni!


(Nagyon szépen szeretnélek titeket megkérni,hogy amennyiben van rá mód, mellőzzük az általános #nagymegmondóvagyok hozzászólásokat, és a bölcsességeket, miszerint, ha nem másoltam, akkor nem is kell keresni / majd a tanárod leellenőrzi / etc. )



2016. nov. 12. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

ilyen szoftver nem létezik mégis, h gondoltad? max a netes tartlamakat tudná ellenőrizni de azt meg csak tudod h szó szerint írtál e le vmit ,és idézőjelbe tetted -e nem?

ez elég ostoba kérdés már bocs...

2016. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sztaki kopi-t ismered? ( [link] Ha ezt használod vedd figyelembe, hogy ha kétszer feltöltöd majdnem ugyanazt akkor értelemszerűen a korábbival közel 100%-os egyezést fog mutatni. Tud feltöltött dokumentumok, netes tartalmak meg (béta verzióban) angol nyelvű dokumentumok között is keresni.
2016. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak köszönöm! Ki is próbáltam, 1%os egyezés van, de ez elkerülhetetlen gondolom a szakzsargonok miatt.


Az első válaszolónak pedig nyilvánvalóan semmi közöd a felsőoktatáshoz vagy a rendszer egyik hibája lehetsz, hogy diplomával kikerültél onnan. Akarva akaratlanul is vehetek kölcsön úgy gondolati tartalmat, hogy nem plágium a cél, vagy ronthatok el hivatkozást, amit a kidobott egyezésnél tudok csekkolni a sajátomban - esetlegesen javítani.

Bár ahogy látom a zárójeles tartalmakat nem szívesen olvasod el, hiszen pont az efféle válaszokat kértem mellőzni. De remélem kompenzáltad azt, amit szerettél volna a magánéleted/munkahelyi életed miatt.

2016. nov. 12. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
te nem tudod értelmezni az én válaszom - a vletlen plágium vagy egyezés nem számít plágiumnak, más könyvekkel ami nincs fent a neten simán lehet egyezés... ha véletlenül kicsit egyezik ,hidd le senkit se fog érdekelni csak ha tényleg kimutatható a lopás...
2016. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
is*
2016. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
és egyezése persze lehetnek más művekkel ez természetes, törvényszerű is, de a hivatkozások a megfogalmazás ha csak nem szándékos nem valószínű h egyezik...
2016. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!