Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy boldogulna egy 14 éves...

Zseraldin2003 kérdése:

Hogy boldogulna egy 14 éves lány a nagyvárosban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,én egy vidéki lány vagyok.14 éve élek vidéken tehát születésem óta:/

Így 8-ban megelégeltem a sok fát,a kis boltokat,mellesleg ellégé rossz környéken lakunk.

Nem biztonságos...rengeteg ember mászkál itt és mászkáltak is akiket már az Elmegyógy Intézetbe vittek.Nem egy álom hely.

Pedig vidékről beszélünk.

Imádom a szüleimet de a kilencediket Budapesten szeretném tölteni.Hogy boldogulna szerintetek egy 14 éves lány a nagyvárosban.?

Koleszban laknék és Apum is itt lakik.


2016. nov. 12. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Miér nem Apádhoz mész?


Amúgy a középsulis koleszból alapból nem mennél túl sokszor ki, nálunk a kijáráshoz szülői engedély kell. De nagyon szokatlan lenne hogy több ezer ember vesz körül.

2016. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia,azert nem apamhoz megyek mert o a baratnojenel lakik es a baratnojenek van egy fia,kis lakasban laknak ket szobaval,nehez lenne nekem ott a tanulas,most keresnek nagyobb lakast ahova koltozhetek,tudom hogy a kolit nehez lesz megszokni de barmit megtennek a nagyvarosert,koszi a valaszod!
2016. nov. 13. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Megelégelted a sok fát?
2016. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megelégeltem a sok fát:DDD

Én most kezdtem az egyetemet Budapesten, 18 év "vidék" után, bár nem koleszban lakok, így nincs az, hogy még otthon is körülvesz 4 ember minimum 24 órában. Őszintén szólva alig vártam, hogy végre minden legyen a közelben, sok bolt, plázák, aztán így lassan 3 hónap után kezd elegem lenni. Tömeg van, a belvárosban zaj és forgalom, fellöknek az emberek. A környéktől nagyon függ, hogy szeretni fogod-e, nem mindegy hol lesz a sulid. Összességében jó az önállóság, de ezt te nem fogod tapasztalni középsulis kollégiumban, így ezért ne várd, hogy majd ott szabad leszel.

Viszont fák még itt is vannak, és sarki kisboltok is, de ez ne szomorítson el, azért jó Pesten lenni:D

2016. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!