Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A ronda és vagy alacsony...

A ronda és vagy alacsony embereknek hol lehet könnyebben ismerkedni? Vidéken vagy nagyvárosban? Szórakozóhelyen, suliban, vagy utcán? Tapasztalatok is jól jönnének.

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tarskereso?
2015. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyan ott, ahol a szép és magas embereknek. szórakozóhelyen, suliban, utcán etc
2015. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Mordorban :D
2015. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Sehol.Tapasztalat. A nők ember számba se veszik a rondákat.
2015. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azoknak, akik a puszta külső adottságaikkal nehezebben tudnak ismerkedni, azoknak egészen más stratégiával kell nekiindulniuk. én legalábbis nem azt tanácsolnám nekik, hogy menjenek el egy szórakozóhelyre és ott próbáljanak felszedni valakit. ott határozottan hátrányból indulnak, még ha nem is teljesen esélytelenül.


de én a hosszú távú taktikát javasolnám inkább. amikor egy új közegbe kerül, társas hobbit keres, szakkör, tudjistenmi, és ott kicsit kultúráltabb közegben már eleve közös érdeklődési kör alapján tud ismerkedni. hogy a személyiségének kellemes vonásai is előbújjanak. itt sem célravezető rögtön első találkozáskor megközelíteni egy lányt, inkább a kölcsönös szimpátiára építenék.


igaz, tapasztalatom ebben nincs, de ha a külsőm elsőre elriasztaná az ellenkező nem tagjait, inkább megpróbálnék kerülőúton társat találni.

2015. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké. De szerintem a csajok mindig a genetikát nézik a palikban, mert ugye gyereket akarnak. És szeretnék, ha a gyerek minél jobb adottságokkal születne. Legalább is nekem ez tűnik logikusnak. Ez egy fajta anyai ösztön.
2015. márc. 19. 13:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen jó, hogy az embereknél nem csak az ösztönök dominálnak. Ha valaki megkedveli egy másik emberben a jó tulajdonságait, amik miatt még akár az életét is el tudja vele képzelni, akkor nem sokat fog foglalkozni a genetikai adottságaival.


Nem beszélve arról, hogy szép párnak is születhet csúnya gyereke (meg fordítva).


Vagy nem beszélve arról (no. 2), hogy az anyai genetikai elővizsgálat egyáltalán nem úgy működik. Nem a látvány számít, sokkal inkább a szag. Persze, a látvány is fontos, férfias legyen, erős, szabályos arcú, blablabla, de ha nem egy jól látható betegség, deformáció nyomait hordozza a testén, akkor nem probléma. Ha ápolt és egészséges, onnantól kezdve az ösztönös külső szondázás már le is van tudva. A szagok (és bizonyos esetekben az ízek) azok, amik inkább megmondják az agynak, hogy akkor most ösztönösen mégis kihez vonzódom. Olyat keres a nő agya, aki genetikailag közel áll hozzá, viszont az immunrendszerének fehérjéi a lehető legtávolabb vannak tőle. Ezt ránézésre ugyan hogy mondanád meg? Ezt csakis szag alapján tudod, bár eléggé megnehezíti az ember dolgát a millió illatos dolog, ami elnyomja ezeket a lényeges információt szállító szagokat. Csókolózásnál és esetleg a sperma ízlelésénél viszont ez nagyon jól tud működni. Csak odáig ugye el kell jutni. Addig meg inkább a szag alapján dönt, nem a látvány alapján. Az az a bizonyos "kémia". Csak úgy mellékesen :)

2015. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hat sok mindenre gondoltam mar, de erre nem. :D


Szakerto vagy vagy olvastad valahol?

2015. márc. 19. 15:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Tanultam :) És olvastam :D
2015. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi van ha van egy külsőre nagyon jóképű szép srác, aki hajlamos a rákra idősebb korában, vagy valamilyen más súlyos betegségre? És mi van ha van egy ronda férfi akinek nincs ilyen hajlama és vígan el van? Akkor most kinek jó a genetikája?
2015. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!