Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz ha valaki 2-esekkel...

Gáz ha valaki 2-esekkel csinál végig egy jogi egyetemet?

Figyelt kérdés

Pl Pázmány vagy ELTE

Gaznak szamit? Csak a summa cum laude er valamit ebben a szakmaban?


2016. nov. 13. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer azt hallottam, akik rossz jegyekkel vergődnek át, azok keresik a legtöbb pénzt, de lehet ez csak valamiféle mende-monda.
2016. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés, és egyből az jutott eszembe, hogy egy ügyvédről v. jogászról ki állapítja meg, milyen jegyekkel vitte végig az egyetemet?

Attól hogy valaki nem 4-5-ös a jogi egyetemen, attól még lehet nagyon jó logikája és lehet belőle valaki.


De fordítsuk meg a kérdést: ha valaki profi magolós, ezért mindig jól sikerülnek a vizsgái, mi a biztosíték hogy jó ügyvéd lesz belőle?

2016. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ezaz erre lennek enis kivancsi :D

Szamit ez?!

2016. nov. 13. 16:14
 4/4 Noncsicat válasza:
Gondolom nem hiába kerül be oda valaki. Mert oda ám nem mehet akárki:D Én is azt tudom csak mondani: aki kitűnően mindent bemagol, biztos jó ügyvéd lesz?
2016. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!