Van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

A Verseghybe szeretnék jelentkezni Szolnokra. Természettudományi vagy Spec. Matek szakra.

7. Év vêgén 5 egész volt az átlagom. Most félévkor ha nagyon elrontom is 4,8 leszek. Ha a term. Tudományira jelentkezek akkor a matek felvételit jobban nézik mint a magyart, vagy ez mindegy? Még csak egy matek lapot csinálzam meg, 40 perc alatt (annyi időm volt) legelső próbálkozásra 58% lett.( a pontot nem tudom) Ez mát majdnem 60% a szögszámítást, síkidomokat, törteket,àtváltásokat még meg kell tanulnom. Az ofő azt mondta, hogy oda 70% a minimum, 80%kal már szinte tutira felvesznek. Ez igaz? Magyarból is néztem pár feladatsort, abból a közmondásokat,szófajokat kell átnéznem. Azzal gyorsabban haladok, de a fogalmazást egyáltalán nem tudom. Mennyi esêlyem lehet bekerülni? Van esélyem még megtanulni ezeket az "alapokat"? Mennyi pontot kapnék ha 5 és 4,8 lenne az átlagom? Persze nagyon ráhajtok a tanulásra. Mennyi időt kéne rászánni a felvételi gyakorlására? (Ha valaki tudna nekem segíteni egy kicsit a feladatokban annak nagyon hálás lennék)

Ui.: lány vagyok



2016. nov. 13. 18:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De durva. Úgy írtam, mint egy ötödikes aki 10 perc alatt próbál összedobni egy fogalmazást. Egyébként bekerültem és innen is üdvözlök minden Verseghys diákot! A jelentkezőknek meg sok sikert! :D
2018. nov. 27. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!