Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki elmondaná hogy is megy...

Nesty kérdése:

Valaki elmondaná hogy is megy ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megnézni egy iskolának a nyilt napját, de sajnos lecsúsztam a regisztrálásról hogy órára is beülhessek. Az lenne a kérdésem hogyha így elmegyek de nem ülök be az órára szimplán csak ott vagyok, körülnézek és miegymás, akkor kapok igazolást is? Egyelőre még azt sem tudom milyen is egy ilyen nyilt nap, megköszönném ha valaki igy ezt is leírná :D előre köszönöm az értelmes válaszokat!

2016. nov. 16. 15:36
 1/3 anonim válasza:

Hát ha nem regisztráltál be nem állíthatsz csak úgy be. Igazolást eleve nem kapsz, mert azt csak nyíltnap alkalmán kapsz.

A nyíltnap pedig; beregisztrálsz, beülsz az órákra, utána pedig kapsz igazolást...

Vagyis nekünk így volt, nem tudom máshol hogy van.

2016. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez iskolától függ. Tavaly az egyik gimnáziumba (Bp., SZLG.) nem regisztráltunk, de azért megpróbáltuk, hátha beengednek. Senki nem nézte, ki van ott. Igazolást is adtak.

Máshol szigorúbban vették, ezért írtam, hogy iskolafüggő. Ha "álomsuli" én elmennék.

2016. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül senki sem nézte, hogy kik mennek be az órákra szóval betudtunk ülni. Ráadásként még igazolást is adtak. (JAG)
2016. nov. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!