Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanár fogadóórája...

Egyetemi tanár fogadóórája mire való?

Figyelt kérdés
Ilyenkor lehet tőle segítséget kérni az órai anyaggal kapcsolatban? Mennyire sokan szoktak lenni ilyenkor?

2016. nov. 16. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet órai anyaggal kapcsolatban, ZH betekintést is szoktak ilyenkor tartani, ha bármi probléma van pl. szemináriumot szeretnél váltani vagy hasonló inkább adminisztrációs probléma van kb. bármi kapcsán lehet menni. Én pl. olyanért mentem mert megtagadta az alairast Neptunban holott a ZH alapján meg kellett volna adnia (szoval ez is adminisztrai hiba colt amit a TO nem tudott colna javitani).

Ha ZH betekintés sokan vannak amugy meg van amikor senki sincs ott vagy 1-2 ember csak.

2016. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fogadóórámon bármit lehet kérdezni, akár "korrepetálás" szinten is, ha valaki valamit nagyon nem ért. Akár olyan témában is segítek, amit elvileg tudnia kellene (csak már elfelejtette). Ennek ellenére alig jönnek, úgyhogy nincs tolongás.
2016. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A többi tanárnak is kell tartania, nem csak az egyetemi tanárnak (adjunktusnak, docensnek is)
2016. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem pl sok a hianyzasom es vele ugy beszeltem meg hogy ha segitseg kell akkor bemegyek illetve ha nem tudtam ott lenni az eloadason mikor a tobbiek zht irtak akkor ott szoktam potolni :)
2016. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!