Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Veszprémi Pannon...

Vélemények a Veszprémi Pannon Egyetem Mérnök Infó karáról?

Figyelt kérdés
A veszprémi pannon egyetem mérnöki infó karára szeretnék jelentkezni vagy legalábbis ez a tervem a jövőre. Aki oda jár vagy járt nincs valami véleménye róla? A tanárokról az egyetemről a várásról igazából minden érdekelne.

2016. nov. 17. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik tanár azt mondta, azért nem kapunk jegyzetet, mert amikor ő tanulta, neki sem volt.


Vannak nyíltan nő gyűlő tanárok, akik lerontják a jegyet, ha valaki nő vizsgázik náluk. Mert a nőnek minek jó jegy?


A villamosságtan tanár megkérdezte vizsga közben, mi a különbség a monotonitás és a szigorú monotonitás között. Miközben a Kopter egy vessző hibáért 2 jeggyel rosszabbat ad analízis vizsgán és nem enged javítani.


Maga a város kedves, élhető. Kirándulni, bringázni, Balcsizni tökéletes, sok szép lány van, rengeteg kocsma és pizzéria. A város egy része nagyon utálja az egyetemistákat, de belőlük élnek és szívják a vérüket.


Maga az alapképzéssel sok helyre nem fogsz tudni menni, mert kevés értelmes tárgy van és sok felesleges. De! Ha belefolysz a kutatásokba, duális képzésekbe (amik sajnos már egyre kevésbé érthetőek el), akkor előnyt tudsz szerezni.


Amit a munkámban használok, azt Dominich tartotta, de ő belehalt a munkájában... Isten nyugosztalja! A legjobb tanárt vesztette el az egyetem vele! Minden mást saját magadtól kell megtanulni.


Sajnos már a társaság, aki ott van pénz éhes lett. Már nem kapsz jegyzetet kölcsön, hogy lefénymásold. Így pedig a kapcsolati tőke megszűnik. :(


Programozást kell tanulni, de nem magadtól manuálból. Mert órán azt olvassa fel a tanár, aminek nincs értelme. Aztán írhatod meg a csetszervert fejből 1.5 óra alatt, ami kb 90 leütés / perc gépelési sebesség. Kevesen programoznak ilyen gyorsan. :) aztán a többség 2 hónap múlva nem emlékszik rá, mi a f volt az a fork meg poll.


A politika nagyon megy. Se kinek nem szabad rosszat mondani, mert saját magad alatt vágod a fát! Dicsérni kell az egyetemet, mert így fog sokat érni a piacon, ha jó híre van. És ahhoz hülyék vagyunk, hogy értelmes egyetemet végezzünk.


A diploma védés előtt majd nektek is elhagynak egy doboznyi diploma munkát, és ezért még egy fél évet akarnak majd rátok sózni. Úgyhogy a bizalommal csak csínnyán bánni, ha leadsz valami munkát az egyetemnek. Mindig kérj róla bizonylatot, hogy hány oldalt adtál le, ha azt akarod, hogy ne kelljen emiatt szívni.


A kocsmában össze lehet bratyizni néhány tanárral, akik segítenek majd túllendülni a diplomán. A szesz sokat segít a karrierben.


Szerencsére a legnagyobb bulik vizsgaidőszak közben vannak és nem előtte, szóval lesz hova menni tanulás helyett.

2016. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán írhatod meg a csetszervert fejből 1.5 óra alatt, ami kb 90 leütés / perc gépelési sebesség. Kevesen programoznak ilyen gyorsan. :) aztán a többség 2 hónap múlva nem emlékszik rá, mi a f volt az a fork meg poll. "


Hehe, számgépháló 2?

2017. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem rossz és a Pannon Egyetem diploma még mindig országelsők között van. A nehézségek ne riasszanak el! Minden egyetemen vannak mumus tárgyak. A Számgépháló ráadásul azok között van, amiknek amúgy van is értelme. Sokat tanulhatsz belőle.


Persze csak akkor állj informatikus mérnöknek, ha belátod, hogy az informatika nem egyenlő az okostelefonod tapicskolásával, hanem egy rendkívül komplex tudomány, ami mérnöki szemléletmódot és rendkívüli értelmiségi hozzáállást kíván meg.

2017. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked mik voltak azok a tárgyak, amik tetszettek? Nem azokra vagyok kíváncsi, amit könnyű volt megcsinálni, hanem amit volt értelme tanulni és továbbiakban is fogsz tudni hasznosítani? (Akár szemlélet miatt).


És a számgéphálónál a gyakot és az elméletet vedd külön.

2017. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is jó van infóból, akkor jó ez az egyetem. Ha itt akarod megtanulni, ahhoz kevés.
2017. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommentelőknek eléggé inspiráló volt. Nem nem ott szeretném elkezdeni már 4 éve járok infós szakgimnáziumba de ami igazán megfogott az a programozás egyszerűen imádom van hogy szabadidőmben leülök kicsit programozni egyszerűen szeretem. Szóval ezek szerint nem bánom meg hogy oda jelentkeztem
2017. ápr. 13. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!