Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ide lehet kutyával költözni?...

Ide lehet kutyával költözni? Kollégium kérdés.

Figyelt kérdés
A kutyámmal szeretnék kollégiumba költözni egyetemi éveim alatt. Kinéztem két koleszt, a Károlyi Mihály, és a Herrman Ottó nevűt. Ezeknek az internetes oldalán nem látom, hogy tilos lenne bevinni. A kutyám nem nagy, kb öt kiló. A Szegedi Tudományegyetemre készülök, mindenképpen vele, tehát ha ezekben az állattartás tilos írhattok más kolit is.

2016. nov. 20. 20:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Ez olyan, mint ha én az asztalodra szarnék egy étteremben, aztán még én lennék felháborodva, hogy ha menni kell, hát menni kell, ez olyan nagy baj?
2016. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Imádom a kutyákat. Nekem is volt. Vele is aludtam. De reálisan látom a világot. Ha albérletet találsz ahova beviheted, már akkor boldog lehetsz! Kutyát se koliba, se társbérletbe nem fog senki elfogadni. Sajnos ez a való világ. Javaslom a levelező képzést és akkor csak heti 1-2 napot kell bejárnod és maradhattok otthon.
2016. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarsz bunkózni, de bunkóztál. Írtam, hogy írj nekik emailt. Ne minket akarj meggyőzni, hogy normális dolog másokra rákényszerítened az állatodat. Nem az.


Mondtam, nem érdekel milyen szuper kutyád van és te milyen szuperül bánsz vele. Nem illik ilyet csinálni, fogd fel.


Szóval, írtál a kollégiumnak vagy sem?

2016. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Írtam. A Hermanba nem lehet.
2016. nov. 21. 15:59
 15/20 anonim ***** válasza:
károlyis voltam, tuti nem lehet kutyát bevinni, bármilyen állat tartása tilos.
2016. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én az Öthalmiban lakok és megkerestem a megállapodást amit az elején aláírattak velem. Abban az van, hogy lehet állatot tartani.

Bár én is inkább egy albérletet keresnék ahová vihetem, mert nem mindenki szereti és jön ki az állatokkal.

2016. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Imádlak utolsó!!! :)
2016. dec. 3. 18:11
 18/20 A kérdező kommentje:
Úristen nézzétek meg a kulcsszavakat! Beszarok!Xd Kutyabarát kocsma. Te jó ég! Kutyabarát kuleszt írtam...
2016. dec. 8. 22:53
 19/20 A kérdező kommentje:
*kolesz
2016. dec. 8. 22:54
 20/20 anonim ***** válasza:
Kollégiumokban kutya csak akkor tartható ha segítő. Ezen kívül az akváriumot szokták engedni és semmi mást.
2016. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!