Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kötelezik a gyerekeket az...

Ha kötelezik a gyerekeket az iskolába járásra, akkor mi jogon fizettetik ki a szülőkkel a rankönyveket és egy felszereléseket?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 23:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. *Tankönyveket ès egyèb felszerelèseket.
2016. nov. 21. 23:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet könyvtárból vagy ismerősöktol is kérni, az a lista csak az amit be kell szerezni de nem muszáj megrendelni... nem tudom ezt honnan szedted.. az más kérdés ha egy vagy több a listán szereplő tétel első, friss kiadás es nincs máshonnan mód beszerezni, pech...

felszerelés? Azaz egy ceruza es egy toll? Wow azért padlóra ne küldjön egy 1500 hufos tétel félévenként de ebben mar 500 lapos fénymásoló papír is van amire lehet jegyzetelni...

2016. nov. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Az, hogy valami kötelező, nem párosul azzal, hogy ingyenes!
2016. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 kèt ève mikor mèg tesóm járt általánosba meg mikor èn jártam általánosba akkor is úgy volt hogy volt akinek mindent fizetni kellett, volt akiknek csak bizonyos százalèkot meg volt aki ingyen kapott minden könyvet ès munkafüzetet az iskolától, csak èv vègèn vissza kellett adni a könyveket. Ès nem, nem lehetett beszerezni máshonnan vagy más règebbi könyveit, hiába volt ugyanaz a kiadás. Mert nem fogadták el. Az iskola rendezte mindenkinek automatikusan.
2016. nov. 22. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!