Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulás, hol van Szociál...

Továbbtanulás, hol van Szociális gondozó iskola? HEELP

Figyelt kérdés

Tatabányán lakok, és Szociális gondozónak szeretnék továbbtanulni. (Most vagyok 8.-os)

Tatabányán van is egy ilyen iskola a Mikes de az nem nyerte el a tetszésemet, eléggé rossz. (Diákoktól is rosszakat hallok.)

És hát akkor nyilván választásom nincs mint kollgiumba menni.

Szóval az lenne a kérésem hogy tudnátok nekem linket küldeni Szociális gondozó iskolákról, ami kollégiumos? Budapestet, Győrt ha lehet ne :D

És még mielőtt letámadnátok nem az volt az első hogy ide írtam és nem is foglalkozok vele, mert foglalkoztam (Már tavaly elkezdtem) de nem találtam semmit, csak olyan sulit ahol felnőtteknek van lehetőségük.

Előre is köszönöm!



2016. nov. 23. 19:21
 1/5 anonim válasza:
Várj egy kicsit, összeszedem neked. Pont tegnap nézegettük át az iskolai nagykönyvet, mert az én lánykám is pályaválaszt, és hasonlóban gondolkodik.
2016. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link] Ez a suli Esztergomban van.

[link] Komárom. Fel kell hívni őket, és tájékozódni, mert a legutóbbi infó szerint indítanak szoc.gondozó osztályt, de itt a lapon nem találom. Mindenesetre nyáron még mikor beszéltem velük, azt mondták, lesz osztály.


És a megyében ennyi.

2016. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még mindig első kettő vagyok. A Mikest amúgy nekünk sem ajánlották. A környező megyék mennyire érdekelnek? Mert nálunk a szimpi még az esztergomi iskola volt, de nekünk bajosabb lenne a bejárás, mint neked Tatabányáról. Nálunk végül egy győri iskolára esett a választál, ha összejön, akkor az lesz. Amúgy nem sok suliban tanítják ezt a szakot, Kom- Egom megyében 3, Fejér megyében , és Győr megyében is összesen 3 sulit találtunk, ha jól rémlik.
2016. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Pannon Kincstár Tanoda, Komárom, Szélső utca 5


Hamvas Béla Szakképző Iskola, Oroszlány, Asztalos János utca 2


Bugát Pál Középiskola, Székesfehérvár, Gyümölcs utca 15

[link]


Szent -Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakképző Iskola, Győr Cuha utca 2

[link]


Belinkeltem azért a többit is, amit leltünk. Nem csak szoc-gondozót, a hasonlókat is megnéztük. A sima ápolót, és a többit. Majd szemezgetsz. De biztosan van nektek is a suliba a nagy fehér könyv, kérd el az osztályfőnöködtől nyugodtan. És bár nem minden középiskolának van saját kollégiuma, de minden középiskolának van lehetősége kollégiumi elhelyezésre.

2016. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az első az katolikus iskola én nem épp az a fajta vagyok.

A Bugát Páli iskolánál nem találtam nyílt napot :/

A Szentgyörgyinél pedig már volt nyiltnap november 15.-16.-án :(

2016. nov. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!