Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimiben (nyelvi 4 éves...

Melyik gimiben (nyelvi 4 éves csoport) van hely 10. osztályban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szinyeiből váltanék az iskola minősége miatt egy másik gimibe de az eddig megkeresett 4 gimiben már "telt ház" van:

Kölcsej, Bersenyi, óbudai árpád, újpesti könyves kálmán.

Tudtok esetleg olyan valamire való gimit ahol az oktatási szinvonal megfelelő és az odajáró tanulók se tipikus pesti magukat elisistának gondoló bunkók járnak?


köszi szépen annak aki esetleg tud segíteni.


2016. nov. 25. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az általad leírt gimik persze, hogy nem vesznek át, mert oda többszörös a túljelentkezés.

A helyedben gyengébb gimikkel próbálkoznék.

Egyébként mi volt a gond a Szinyeiben. Az ismerősömet nem vették fel oda így a Teleki Blankában koptatja az iskolapadot.

2016. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kölcsey-t jól elírtam. remélem ezt már nem látja.


A szinyeivel az a baj, hogy az oktatás gyenge egyes tantárgyakból, illetve mint írtam az ott tanuló diákok nagy %ban retardáltak. tipikus new generation hulladékok, akik nincsenek tekintettel másokra stb. persze nem engem bántanak, mert akkor beépiteném őket a betonba de engem még is frusztrál az efajta "közösség".

2016. nov. 25. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik nyelv ?
2016. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Németh László Gimit
2016. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!