Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan hely ahol még a...

Van olyan hely ahol még a szakközépiskolás diákok együtt tanulhatnak tanári segitséggel, ugy mint a tanuloszobában? Budapesten merre lehetne ilyen? Vagy bármilyen szakkör, csoport akik össze járnak tanulni?

Figyelt kérdés
10.kes vagyok és mikor megláttam az uj könyveket ugy érzetem hogy egymagam nem fog mennyi.(a sulimban nincs korepp csak matekbol amire rendszeresen járok is.A többi tanár nem tart korrepetálást, már többször kértem öket hogy tartsanak a diákok érdekében de veszett fejsze nyelének tarották a dolgot:(. Az osztálytársaimat meg nem érdeklik hogy milyen jegyük van..)
2010. aug. 24. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt valamelyik nap olvastam, nézz utána:


[link]

2010. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak koleszban van
2016. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!