Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegeden van valamilyen hely...

Szegeden van valamilyen hely vagy csoport, ahova el lehet menni, ha az ember öngyilkosságon gondolkodik és segítséget akar?

Figyelt kérdés
Gondolok itt valamilyen csoportterápiára, csoportos beszélgetésre, vagy közösségre, ahol olyan emberekkel érintkezhetek, akik megértik a problémámat, tényleg segíteni akarnak és lehetőleg ingyen van (nem a pénz miatt, hanem azért, mert ha ingyen is elmehet az ember, akkor onnan látom, hogy valóban az a céljuk, hogy segítsenek). Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 12. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről konkrétan nem tudok. Egy csoportot ismerek, de az nem csak kifejezetten erről szól. Én is gondoltam ilyesmire, de igazából ez nem oldaná meg a problémámat, szóval hagytam a fenébe.
2015. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sad_boy_ ***** válasza:
Én félek elmenni, mert tuti hittérítés lesz a vége, ahol csak szoronganék még jobban. Valamiért ez az előítélet van bennem.
2015. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csoport funkciója más, erre a problémára nem feltétlenül jelent megoldást, max. egyéni terápiával kiegészítve.


És nem attól lesz valami hatékony, hogy ingyenes. Ingyenes foglalkozást max. valamilyen egyháznál kapsz, de ott is van "elvárás".

2015. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 baloghtobi válasza:

Szegedi Családsegítő központ

Térítésmentes (mind pénz mind vallásügyileg)


Elérhetőségek:

Cím: 6723 Szeged, Sás u. 2.

Telefon: 62/498-111

2015. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!