Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit gondoltok, idén mennyiv...

Ti mit gondoltok, idén mennyivel fognak emelkedni a felvételi ponthatárok?

Figyelt kérdés

Elnézést ha volt már a kérdés (de én egy hasonlót se találtam ami általánosságban íródott), persze nem pontra pontosan, hanem úgy körülbelül, vélemények, megérzések, gondolatok ezzel kapcsolatban érdekelnek.

Illetve még az - bár nem teljesen ide tartozik-, ha minden követelményt teljesítek, a tavalyi ponthatárnál úgy 20-25 ponttal többet szerzek, attól még kétszer se biztos hogy felvesznek, hiszen lehet, hogy a felvehető X embernek több pontja van, mint nekem. Igaz?



2016. máj. 11. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz.
2016. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hogy melyik szakra,de egyébként ezt nem lehet előre megmondani pontosan,mert hivatalos statisztika az érettségikről csak késöbb jön ki,illetve ha ki is jön,akkor sem fogod tudni,hogy azok az illetők milyen középiskolás jegyeket hoznak. A lényeg : most az érettségire koncentrálj, ne foglalkozz mással,főleg ne a ponthatárokon aggódj,mert attól semmi nem lesz jobb. Ha meg fel is mennek,akkor sem tudsz mit tenni ellene,hisz az elkerülhetetlent gyászolni időpocsékolás :D
2016. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Általánosságban mindig emelnek a pontokon, mivel jelentős tőkét vonnak ki az oktatásból így nem is csoda, ide nem kellenek értelmiségiek, csak összeszerelő gyári munkások...mi leszünk európa termelő nemzeti megmondta a zorbán is...
2016. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemzete*
2016. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, állatorvosira szeretnék menni, ahogy számolgattam, 425-435 között lehetnek majd a pontjaim.
2016. máj. 12. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!