Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az egyetemről való kiiratko...

Mi az egyetemről való kiiratkozás menete?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem FOSZK-ot az egyetemen, igy nyilvan ez az elso felevem. Mar az elejen ereztem,hogy ez nem az en utam, de adtam magamnak idot, hogy bele tudjak razodni, sajna nem ment. Hetfon szeretnem beadni a hallgatoi jogviszony megszunteteserol szolo lapot, de nem tudom hogy konkretan mi a menete. Bemegyek a TOra,beadom a lapot es onnantol kezdve be se kell jarnom? Vagy meg kell varnom a hivatalos levelet? Tudnatok nekem ezt konkretizalni? Illetve az igaz, hogy ha csak fel evet(vagy annyit se) vegzek el foszkon,akkor nem kell fizetnem az 50%at a kepzesnek?
2016. dec. 3. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Én is pont most a napokban iratkoztam ki.Nekem a Neptunba kellet megkeresni a kérvények részt és azon belül a kiiratkozás opciót.Ott már benn vannak az adatai az embernek csak az indokot kell kiválasztani ás elküldeni.Nekem azt mondták hogy az első kiiratkozást még elnézi az állam és díjmentes.
2016. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!