Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt már ciki helyzetetek az...

Volt már ciki helyzetetek az iskolai wc - ben? Ha radjött hokiztal vagy szarasközbe radnyitnak vahy valami? Vagy a piszouarbaegfigyeltek a farka? Azmi rossz má mikor a kis farkaddal vizelsz és néznek? 18evesen ciki?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 23:11
 1/2 anonim válasza:
98%

Majdnem mindig megnézi a farkam a piszoárnál a mellettem álló barom. Már megkérdezem hogy mi van le akarod szopni kötsög?

Eszembe nem jutna hogy odanézzek pont a másik farkára.

Előre hajolnak meg nyujtogatja a nyakát hogy jobban lássa.

A büdöd k annyába verné az ilyen kretén

2016. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy a wc-ben kivertem, igen.

Olyan nem volt, hogy rám nyitottak volna. Mindig bezártam a fülkeajtót magam után.

Olyan volt már, hogy figyelték a farkamat. Engem ez nagyon zavar, mert elég kis szerszámmal rendelkezem. Legtöbbször nem állok oda más mellé ha van rá lehetőségem. Vagy inkább csak hugyálni is a wc-csészéhez megyek, nem a piszoárhoz.

2018. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!