Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matematika és Angol nyelv...

Matematika és Angol nyelv felmentéssel felvehetnek kisgyermeknevelőire?

Figyelt kérdés
9-ben lettem matekból felmentett (sose mentek a bonyolultabb műveletek) alap műveleteket, mindent eltudok végezni csak több időre van szükségem. Angolból a tanár volt velem elutasító és ő kérvényezte. Alapból egy közepes,4-es tanuló vagyok. Kecskeméti főiskolára van esélyem?Válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. dec. 5. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Előre elnézést, a kérdésre nem tudok válaszolni, de:


"sose mentek a bonyolultabb műveletek"


Gyakorolni kéne. A matematika nem azért kellene, mert minden nap számolni fogsz, hanem mert rendkívüli módon fejleszti a logikádat, növeli az intelligenciádat. Jobban átlátod általa a világot és annak dolgait. Nehezebben lehetne manipulálni, ami valjuk be nem lenne rossz egy olyan világban, ahol átlagosan 1 percnenként próbál valami vagy valaki rávenni valamire, ami neked nem feltétlen jó. Ha a többi megy 3-4-re, akkor ennek is mennie kéne. Az angoltanárodhoz meg nem tudok mit szólni. Mikor már azthiszem nem tud alább menni a magyar oktatás valaki mindig meglep valamivel...

2016. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt ez már tárgytalan. Fejlesztem magam ha ez a kérdésed. Logika játékokat szeretem. De itt a kérdésemre szeretnék választ kapni, aki jártas legalább a dologban vagy hasonló cipőben jár.
2017. jan. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!