Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem járok be lesz következm...

Ha nem járok be lesz következménye?

Figyelt kérdés
Egy szakiskolában elkezdtem tanulni 2 szakmát ami egyben van , a képzés 5 éves, most a 2. év felénél vagyok. Azt a szakmát vették ki amiért jelentkeztem még a legelején, a másik egyáltalán nem érdekel ,utálom. Találtam másik szakmát és iskolákat. Szüleimmel is megbeszéltem. Majd el is megyünk lassacskán jelentkezni/beiratkozni. Már nincs értelme tovább bejárni + (elegem van az osztálytársaimból). A szüleim se tudják hogy ki lehet-e íratni erre a 2. félévre, mert tanköteles vagyok, 16 éves. És úgy tudom hogy márc. érkezik meg az eredmény hogy felvettek-e, de annyi időt nem bírok ki. Családi pótlékot megvonják? Ha nem járok be vagy ha kiiratkozok?

2016. dec. 5. 18:07
 1/1 anonim válasza:
Ha kiiratkozol szerintem a gyamugy fog kotekedni. Szerezz sok-sok orvosi igazolást!
2016. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!