Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak kérdéseim a szóbeli...

Vannak kérdéseim a szóbeli felvételiről. Tudnátok rá válaszolni?

Figyelt kérdés

Üdv!

A héten küldtem be a levelet, hogy felvételezni szeretnék. 50 pontot lehet az írásbelivel, 25-öt a töri-fizika-rajzzal, 25-öt a szóbelivel.

A kérdéseim:

Be kell vinni az ellenőrzőt és a füzeteket?

Pontot ér-e az, hogy érthetően, illedelmesen beszélek és köszönök?

Fognak küldeni levelet róla, hogy mikor lesz?

Figyelembe veszik azt, hogy koleszos leszek-e?

Egyébként a miskolci Kós Károly Építőipari Szakgimnázium és Szakközépiskoláról van szó, de mindenki válaszát várom! :)

Itt a honlap: [link]



2016. dec. 6. 21:14
 1/5 anonim válasza:
Szia rajta kéne lennie a honlapon ott keresd meg
2016. dec. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Nem mindenhova kell a füzet, de ha viszed nem lesz baj (Okleveleket is vidd!)

2. Hivatalosan nem de ha illedelmes és szimpatikus vagy akkor inkább felvesznek. (szóval Igen)

3. Általában küldenek, ha nem kapsz azért nézd az iskolai weboldalt.

4. Nem hinném, de nem ismerem az iskolát


(A végén vettem észre hogy odaírtad melyik iskolába mész, amiket írtam általános dolgok, nem ismerem azt a sulit.)

2016. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem is mindenütt van szóbeli
2016. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt majd figyeld a honlapon mik lesznek a szóbeli

témakörök (bár ki tudja felteszik-e)

2016. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az nem számít, hogy ehhez az iskolához kötődik-e. Köszi a válaszokat! Oklevelet maximum 1.-2. osztályosat tudnék vinni, amivel annyit sem kezdenének mint én. :DD
2016. dec. 8. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!