Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Pár kérdés a szóbeli felvételi...

Pár kérdés a szóbeli felvételiről?

Figyelt kérdés

3 különböző gimnáziumot fogok megjelölni.Mindháromba kell mennem szóbeli felvételire.Ők tudni fogják,hogy azt hányadiknak jelöltem meg??

Ha azt kérdezik,hogy miért ide akarok jönni,mit mondjak??Abból,hogy mert ez jó iskola,gondolom,elegük van..

Egyik gimnázium vallásos,evangélikus,én katolikus vagyok.A szóbelin pár dolgot belekérdeznek a vallásba.Mit nézzek át belőle??

Köszi előre is.


2011. jan. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nem fogják tudni

2.at nem rudom

3.meg:ne nézz át semmit ne hiszem hogy ennyit meg tudsz tanulni inkább jelentkezz helyette állami iskolába de ha vallásos vagy amúgy is akkor mehetsz oda is mind1

2011. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. nem fogják tudni

2. nem kérdezhetik meg-legalábbis, amikor énf elvételiztem, akkor nem kérdezhették-, de ha mégis, akkor elmondod az igazat

3. Mondjuk az alapvető bibliai történetek. Én is felvételiztem egyháziba, nekünk ki volt adva, hogy mely történeteket kérdezik.

2011. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezhetik a miért akarsz idejönni egy alapvető kérdés!
2011. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Például az egyházi suliban elmondhatod, hogy te is vallásos vagy, bár nem evangélikus, hanem katolikus, viszont fontosnak tartod a keresztény hagyományok őrzését, és direkt nem katolikus iskolába jelentkeztél, mert szeretnéd minél több szemszögből megvizsgálni a hitkérdést.

A másik kettőnél tényleg ne azt mondd, hogy jó iskola, hanem nézz utána az iskola nevelési módszerének, lehetőségeinek, versenyeredményeinek, stb. Emeld ki az egyik erősségét és azt részletezd. Esetleg, ha ismerősöd/rokonod járt oda, elmondhatod, hogy ők is csak ajánlani tudták.

2011. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!