Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit mondjak a tanárnak, miért...

Mit mondjak a tanárnak, miért nem mentem?

Figyelt kérdés
Elaludtam, buszom meg úgy jön hogy csak utolsó 2 órára érnék be igy be se megyek, anya leigazolja de délután fel kell hivnia az osztályfőnököt hogy miért nem mentem. Valamit ki kellene találni mert nagyon szigorú. Én azt gondoltam,m ajd azt mondom hogy a szüleim válási tárgyalására kell bemennem:D de várok ötleteket:D amúgy 16/L gimnazista vagyok. ( Most aludtam el először..)

2016. dec. 13. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a szülő igazolhat 3 alkalommal 3 napot, nem?


nem kell semmit se mondani, anyukád így látta jónak

2016. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy igazolhat-e. Egyes tanárok nem akarják ezeket elfogadni kb mert hogy legális logás.
2016. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukád igazolhatja és kész! Nem kell vele túl sokat foglalkozni!
2016. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már tegnap délután is rosszul voltál, az éjszaka alig aludtál, hasmenés, hányás stb., bár reggel vettél be gyógyszert, édesanyád azt javasolta, hogy ma inkább ne menj be, inkább pihenj.
2016. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdezi, családi ügy. Nem kell megindokolnod. Ha még ezek után is kérdezné, nem beszélhetsz róla, ennyi.
2016. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!