Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha suliba...

Mit csináljak ha suliba piszkálnak haaaaaa elmondom a tanárnak sztem jobbam rám szál elég erős gyerek de páran azt mondják emg tudnám evrni? Mit tegyek??

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Felhívom szíves figyelmedet, hogy a számítógéped billentyűzetén az 'a' időnként beragad. Javaslom vidd szervízbe. Persze ha benne akarsz lenni a tévében, akkor verekedj csak.
2010. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%
Hát én elmondtam a tanárnak aki megvédet deeeeeeeee utána megvertek. Aztán én is megvertem. Szóval ha üt. Üss vissza.
2010. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt ajánlom verd meg őt. Ajánlom ha nem tudsz még verekedni hogy rúgd térden sípcsonton vagy combon izomból. Onnan összeesik és mehet a feje. De csak ha piszkál mert akkor azt mondhatod hogy meg akart ütni és nyersz.
2010. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hat figyelj en is ebben a helyzetben vagyok....es en is irtam ide...de meg nem nagyon van valasz. Most varom h valaki adjon nkem is tanacsot:( mert rossz helyzetbe vok en is a sulival szemben....sok sikert neked is
2011. aug. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kis puhapecs vagy az az igazság. Amiket meg tanácsoltak ne nagyon fogadd meg h. rúgd itt meg ott meg stb veszteni fogsz hidd el tapasztalatból mondom semmi értelme...anno régen mikor mi is cseszettek a kicsikiet minél inkább ellenállsz annál inkább rádszálnak, esélyed nincs... erősödj meg járj el kondiba a cigit meg rakd le...
2012. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!