Koli vagy hazajársz?

Figyelt kérdés

Jovore jelentkezek egyetemre es az lenne a kerdesem hogy nektek mennyire megterhelo hazajarni mindennap?

04:45 kor indul a buszom a varosombol 0620 ra van bent onnantol a suli 50 perc bkkval.


2016. dec. 14. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én bejárós vagyok, de szerencsére úgy közlekedik a vonat (ami azért gyorsabb mint a busz), hogy itthon felszállok, utazom kb 1 óra 10 percet, leszállok, és 5 percre van a suli az állomástól gyalog. A te esetedben CSAK oda utaznál hajnalban-reggel 2,5 órát, ez rengeteg. Naponta 5-6 órát is elvenne az utazás, főleg, ha dugó van. Fáradt lennél, nem lenne idő tanulni, kimerítene.

Szerintem ez már egyértelműen az a távolság, amikor költözni kell, mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok kolesz párti, de hidd el, nem lenne erőd hónapokig felkelni minden egyes nap, hajnal 4-kor (legjobb esetben).

2016. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

menj kollegiumba!! en bejaros vagyok csak en inden nap otkor kelek. most kezdtm a gimit. de mar most nem birom. napi hat orakat alszok. napkozben egesz nap asitok. alig birok koncentralni. es te meg nalam is kevesebbet aludnal. ha most megfogadod ezt nekem sokkal jobban jarsz!!

15/L

2016. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

koszi!:)


megfogadnam csak az a baj hogy a koli korlatozott szamu es szegenysegi raszorultsag alapon van mi pedig ebbe. nem reszesulnenk :/ uhh eleg rossz lehet neked akkor kedves utolso :( en mondjuk fel tudok kelni azzal nincs gond volt mikor hatkor nar muszakba voltam egy korhazba.

2016. dec. 15. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes beadni a koliba a jelentkezésed, hátha. Vannak ezen kívül egyházi kolik is, amik nem rászorultsági alapon mennek, én pl. ilyenben vagyok.
2016. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ohh az jo ez a egyhazi koli az egyeteme? hanyan laktok egy szobaba?
2016. dec. 15. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez tök külön van az egyetemtől, de közelebb van hozzá mint a saját kolija XD Én ELTE-s vagyok, tavaly ELTE-s koliban voltam és 45 perrc volt busszal a BTK-ig az út, most 10 perc gyalog. Nálunk 2-4 ágyas szobák vannak, én 4 ágyasban vagyok, de meg vagyok vele elégedve. Tök újak a bútorok, normális ágyam van, nem 15 éves heverő mint az ELTE koliban, meg a suli sincs messze :)
2016. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szuper ez melyik kerulet es mennyit kell fizetni havonta?:)
2016. dec. 17. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
8. kerület belseje, és szobától függ. Egy 4 ágyas szoba olyan 16-17 ezer havonta. A 2 ágyasért nálunk programokat kell szervezni a koliban, de az sincs több 18-19 ezernél.
2016. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!