Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket érdemesebb? Egy...

Melyiket érdemesebb? Egy diplomát megszerezni, vagy 3-4 szakmát hasonló szakirányban?

Figyelt kérdés
(természetesen ez egy elméleti kérdés) A szakirány pedig az Enteriőr tervező. (akinek nem tiszta, vékony határvonal választja el a lekberendező és a belső építésztől) Ti milyen emberrel terveznétek meg a házatok belselyét? Olyan aki inkább sok szakmával rendelkezik, sok gyakorlattal, nem csak elméleti hanem sokszor több gyakorlati háttérrel rendelkezik mint egy diplomás, vagy egy diplomás emberrel akinek a tojáshéj a valagán van. Csak kíváncsi vagyok ha ti lennétek a megrendelők, ti milyen végeztségű embert választanátok? Vagy ti nem is néznétek milyen végzetsége van? (leszeretném szögezni hogy nem akarom ledegradálni a diplomát, tudom jol hogy nagyon fontos, szimplán kíváncsiságból kérdem)

2016. dec. 15. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Még soha nem alkalmaztam lakberendezőt. Ha alkalmaznék, valószínűleg nem firtatnám, hog pontosan milyen végzettsége van. De ha olyanokat írna, hogy "belselyét", "leszeretném", meg hasonlók, akkor valószínűleg másikat keresnék.
2016. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Olyat akinek már tapasztalata van a szakmában, de csak azért mert több papírja van nem feltétlen tapasztaltabb. Inkább kérnék referenciát, korábbi munkákról képeket stb, mint hogy a végzettségét kezdjem nézegetni.
2016. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak diplomával vesznek emberszámba. Az okj-k teljesen komolytalan kamupapírok.
2016. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló szakirányú okj-t végeztem, 2+1 év állami támogatással,nappali rendszerben, heti 5 nap... A Velemér is kitanultam. Nekem senki ne komolytalan kamuzza le három évnyi kemény munkám gyümölcsét. (Diplomám is van, van összehasonlítási alap, nyugi.)
2017. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!