Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Petrik Lajos Vegyipari,...

A Petrik Lajos Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnázium Erasmus projektjéről? (Budapest) Kérdések lent

Figyelt kérdés

1.9-ben már lehet menni ilyesmire?

2.Sok pénzbe kerül?

3.Jó angoltudást igényel?

4.Milyen országokba lehet eljutni?(láttam Olaszországot,Litvániát,Lengyelországot).

5.Jövőre esetleg melyik országba tervez az iskola Erasmus projektet?


2016. dec. 18. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert oda szeretnék felvételizni
2016. dec. 18. 13:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány félévre lehet pályázni?
2017. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Én 9.-ben voltam (de kéttannyelvűs vagyok szóval az volt a második évem)

2. (Csak arról tudok írni ahol én voltam, a többit nem tudom) Nem, a repülőjegyet a project fizeti, diákoknál laksz...szóval csak költőpénzt kell vinni és ennyi.

3. Hááát...azért kell, de volt olyan aki az mondta, hogy két igeidővel elboldogult...:D

4. Hűűűű, hát ez nagyon változó...projecttől függ.

5. Ezt jó lenne tudni :D

+1: nem te döntöd el, hogy "jó akkor én akarok menni és aztán megyek is" hanem "kiválasztás" alapján megy.

A válaszolónak:

Ez nem olyan, mint az egyetemeken, egy hétre mész, nem egy félévre. :D Jó is lenne...:P

2017. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)))
2017. febr. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!