Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol lakjon a Budapestre...

Hol lakjon a Budapestre érkező cserediák?

Figyelt kérdés

2017 tavaszi szemeszterében érkeznek a Corvinus egyetemre különböző programokkal cserediákok tanulni (lényegében mint az Erasmus, csak ez tengerentúli program, szállásra nem kapnak pénzt). Tandempartnerként segítek nekik eligazodni, beilleszkedni, stb.

Segítségemet kérték a lakáskeresésben, de tulajdonképpen én is néztem már mindent, és sehol nem találok az elvárásoknak megfelelőt.

Annyi lenne a lényeg, hogy 4 fő lakna együtt, külön-külön szobában, tehát a 4 hálószobára lenne szükség, illetve lehetőség szerint nagyjából a Corvinus közelében, vagy tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető térségben. Nagyjából havi 70000Ft/fő összegnél többet nem szeretnének fizetni érte.

Ami fontos, hogy egy szemesztert töltenek itt, és ez volt az, ami miatt nem nagyon találtam lakásokat, mert a legtöbbnek 10-12 hónap a minimum bérlése.

Ha valakinek van ilyen tapasztalata, tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!



2016. dec. 2. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Tarkaréti kollégium nem jó?

bár ott 3an vannak egy szobában. van sok külföldi. én is itt lakok

2016. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nagyjából a Corvinus közelében, vagy tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető térségben"


Tarkarét melyik kategóiába esik...?


A Kinizsi vagy a Ráday kollégiumot megkérdezted már, van e üres helyük? Szerencsétlen egyetemnek úgy kell a pénz, hogy havi 70-ért simán megoldják.

2016. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénze van:) Kinek mi:)
2016. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos kollégiumba sehova nem fogadják :(
2017. jan. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!