Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprém, Vetési Albert...

Veszprém, Vetési Albert Gimnázium tudnátok ezzel kapcsolatba segíteni?

Figyelt kérdés
Biosz szakra mennék. kb hány ponttal jutottatok be (ti akik bejutottatok)? NAGYON FONTOS légyszíves segítsetek:)
2016. dec. 18. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Unokatesóm Vetésis volt én Lóczys vagyok. Unokatesóm nagyon jó tanuló volt, de stresszelős. Elrontotta eléggé a felvételit, de fellebeztek a szülei és a végén felvették. Elég nagy az elvárás és 10-ben átjött a Lóczyba (idén.) Ez a legjobb korszak az életedben és ahhoz képest, hogy egy vidéki gimnázium (nem parasztságból mondom, mert én Örvényes mellett lakok.) elég sokat kérnek és időd alig lesz a suli mellett másra, ha nem akarsz kibukni. Mondjuk a biosz szakról bem tudok semmit.
2016. dec. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Persze, ki lehet bukni, de el kell döntened, hogy a tanulàsra fordítod az idődet vagy esetleg egyéb dolgokra.

Biosz szakra 16 embert vesznek fel, plusz, minúsz egy-kettő.

Ha jól tudom szóbeli is van a bioszon, 20 pont a max a szóbelin.

Írásbelit, ha sikerül megírnod, 34-38 körül mindegyiket és a szóbelid is sikerül akkor simán bekerülhetsz.

Sok sikert! :)

2017. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) én Füreden lakom, és egészségügyben szeretnék elhelyezkedni. A Padányinak az egészségügyi szakjára is gondoltam már :P
2017. jan. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!