Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igaz, hogy ha szakközépbe...

Az igaz, hogy ha szakközépbe gyakorlati tárgyból lesz igazolatlanom az automatikus évismétlés?

Figyelt kérdés

Most néztem az e-naplóba hogy az egyik tanár a mai napon beírt hiányzónak egy 2 héttel ezelőtti tripla órára.

Na most ezzel az a gond, hogy 2 héttel ezelőtt tutira nem hiányoztam. Még arra a 3 órára is tisztán emlékszek amire beírt. Múlthéten már valóban hiányoztam de arra már be is vittem az orvosi igazolást. Ebben az a szép, hogy a tanár múlthétre is beírt, tehát azt sem lehet mondani hogy véletlenül rossz napra nyomott rá. Azt sem értem, hogy honnan jött neki így téli szünet előtt 1 nappal, hogy ő most beír egy 2 héttel korábbi órára. Most tiszta ideg vagyok, mert már csak szünet után tudok neki szólni, és tipikusan olyan tanár hogy "bizonyítsam be, hogy ott voltam". Ráadásul gyakorlati tantárgy. A 3 szülőit meg már felhasználtam. Ha esetleg igazolatlan lesz, akkor az automatikus évismétlést fog jelenteni? Azért kérdem, mert osztályfőnökin már mintha elhangzott volna ilyen, és most eléggé idegesít ez az egész. Tök jól esik ez így karácsonyra...



2016. dec. 21. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, kizárt hogy egy kattintás miatt évet kelljen ismételned.
2016. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 igtlan óra még nem évismétlés.
2016. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pótold be
2017. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!