Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 10. es vagyok, melyik budapest...

10. es vagyok, melyik budapesti gimibe menjek át?

Figyelt kérdés
Szóval 10.es, vagyok. Nyekkes voltam így már buktam egy évet, angolból szerintem már most meg lenne 2es 3asra az érettségi olaszból durván az alapok megvannak más nyelvet nem tanultam. Olyan gimik kellenének amik átlagosak semmi extra de azért nincs zűllés és van elvárás. Központin annó 57pontot írtam kb 4,3as átlagom volt 7. 8.ban. Most közepesek a jegyeim, lehetőleg tesi osztály kéne mert elég komoly szinten focizok. A tanáraim szerint egy jó fejű de lusta gyerek vagyok szinte sose tanultam mindig csak rámragadtak a dolgok. Egyszerűen nem jövök ki jól az emberekkel a jelenlegi sulimban, ők bulizni szeretnek én meg edzeni. Barátaim egyáltalán nincsenek, néhány lánynak tetszek de a legtöbbel csak játszottam szóval sokan nem kedvelnek. Melyik iskolákat lenne érdemes "megnéznem"? Köszönöm.

2016. dec. 29. 02:09
 1/1 anonim válasza:

Pacsiii :D


En is tok ugyanigy vagyok csak en 9es vagyok es lany


:D


engem is erdekelnenek a bp i gimik :)

2016. dec. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!