Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire lenne esélyem a BME...

Mennyire lenne esélyem a BME VIK-et úgy elvégezni, hogy dolgozom mellette?

Figyelt kérdés

Középsulis vagyok, már 2 éve dolgozom az informatikában, de már gyermekkorom óta nagy iránta az érdeklődésem, általános sulis koromban kezdtem el programozást tanulni.


A szüleim elég szegények (édesanyámmal élek), így magamat tartom fenn a fizetésemből. Rengeteg helyről hallom, hogy a BME nagyon nehéz, némely ismerősöm szerint teljesíthetetlen munka mellett. Ez igaz?


Nyilván attól is függ hogy hogyan tanulok, és hogy mennyit dolgozom, csak annyira van szükségem hogy tudjak magamnak élelmet venni, ha úgy van akkor ruhát, és tudjak gyűjteni.


Végzős vagyok egy infós suliban, a jegyeim eddig jók, már csak az érettségit kell jóra megcsinálnom. A pontjaimmal nem lenne annyira baj, emelt matekkal van a baj. Középszintből teljesen jó vagyok, de csak ebben az évben határoztam el, hogy szeretnék egyetemre menni, és most kezdtem el tanulni az alapoktól.


Ti mit csinálnátok a helyzetemben, vagy ezekkel a feltételekkel, és úgy ahogy terveztem, vajon eltudnám végezni a VIK-et?


2016. dec. 29. 18:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azóta se jutottam be felsőoktatásba.

PTE-re fogok menni.

Azóta is dolgozom egyébként mint fejlesztő, elég sokan írnak linkedinen, nem egy külföldi állásajánlatom volt már.

Eléggé hezitálok, hogy elkezdjem-e az egyetemet, ugyanis harmadszorra nem jött már össze a felvételim. Eléggé letör. Csak a társaság miatt mennék egyetemre, attól nem félnék, hogy tanulnom kell a munkahelyemen.

2019. júl. 29. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!