Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 36 kredit kell az állami hely...

36 kredit kell az állami hely megtartásáért. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Hogyan is kell összegyűjteni a 36 kreditet ? Tehát ha én első félévben összegyűjtök 36 kreditet, akkor a második félévben 0 kredit is elég lenne ? ha ez így van, akkor a harmadik félévben megint elég lenne nulla kredit, majd a negyedik félévben 36 kredit ? Vagy az utolsó két aktív félév esetén kell meglegyen a 36 kredit ? Nem csak év végén nézik a krediteket ? hogyan is van ez ?


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM AZ ÉRTHETŐ VÁLASZT !



2016. dec. 30. 23:15
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy egy félév alatt 18 kredit mindenképpen kell ?
2016. dec. 30. 23:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenőrzést, átsorolást mindig a tavaszi vizsgaidőszak után végzik. Ekkor kell az utolsó két félévben összesen meg lennie a 36 teljesített kreditnek legalább, ha mind a két fél év aktív volt. (A 2016 előtt kezdetteknek 30 kredit szükségeltetik összesen.)
2016. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mindig a legutolsó két év kreditjeinek összege számít. Meg amúgy nem tudom, van-e 36 kredit összesen az összes tantárgy egy félév alatt. Szóval én arra gondolok, hogy esetleg elméletileg helytálló a gondolatmeneted, bár én nem vagyok jártas annyira ebben a témában, ez csak az én vélekedésem.
2016. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
*legutsó két félév
2016. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó két aktív félévben kell meglennie. Minden aktív félév után ellenőrzik. (Az legelső után nyilván nem fognak átteni, de legközelebb már bármikor).
2016. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most akkor utolsó két aktív , es pl 3. Félév végén is nézik, vagy csak a páros felével végén ? Második negyedik stb ?
2017. márc. 2. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!