Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyen a Nagy Lajos...

Szombathelyen a Nagy Lajos vagy a Horváth Boldizsár jobb suli?

Figyelt kérdés

Közösség és tanítás/tanulás szempontjából melyik a jobb iskola?

14/l, 4,7 az átlagom



2016. dec. 29. 14:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nagy Lajos tanítas szempontjaból jó.A közösséget nagyon nem lehet megmondani, mivel ez attól függ milyen emberek vesznek körül.Bejárás szempontjából a H.B. jobb.(az hogy mennyi az átlagod, lenyegtelen.)
2016. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Bejárás szempontjából miért jobb a HBSZ?
2017. jan. 1. 11:22
 3/31 anonim ***** válasza:

Mert közelebb van.


UI.: Ha a N.L. választod tanulj meg hiperszupergyors sebességgel írni.Szükséged lesz rá :D

2017. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Uhh, akkor gyakorolnom kell :D XD tudok gyorsan írni, de akkor általában én se tudom elolvasni xd
2017. jan. 1. 12:01
 5/31 anonim ***** válasza:
meg akkor jelentkezz NLG-be, ha gazdag vagy és elit rétegbe tartozik a családod, különben kinéznek...
2017. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Jézusom az én családom egyáltalán nem gazdag xdd ezt miért mondod?
2017. jan. 1. 21:52
 7/31 anonim ***** válasza:
3%
90%-a ügyvédek, orvosok, főmérnökök, igazgatók gyerekei járnak oda... meg elég sok program is van, amire be kell fizetni... meg ugye a társaság is olyan, hogy elitebb rétegből jönnek, így a diákok is ilyen izék... nekem túl sznob az egész... utána a Bolyai jön a sorba... ha gimis akarsz lenni, válassz egy középrétegűt sztem... persze mehetsz NLG-be is, de érezni hogy más közeg... lenézik a szakközepeseket, meg minden... nah mindegy, ez csak az én véleméyem, persze a felnőttek nem fogják ezt elmondani, mert esélyegyenlőség van, de kb. mindenki tudja, hogy a Vas megyei elitréteg iakolája az.
2017. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hát akkor én nem illek oda..😅😅 túl egyszerű vagyok hozzá xd
2017. jan. 2. 10:50
 9/31 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyeség amit az 5-ös, 7-es válaszoló ír(főmérnök wtf?)


Mindenhol vannak olyan programok amikre be kell fizetni x összeget.De ez egyáltalán nem kötelező!

"így a diákok is ilyen izék" - Persze, biztosan van 1-2 ilyen, de azért nem kéne az egész iskolát 1 csoportba rakni...+nem kell mindenkivel puszilkodni.


Biztos vagyok benne, hogy a kérdező találni fog hasonló mentalitással rendelkező embereket.(#1-2 válaszoló vagyok.)

2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
gyere hbsz én is oda készülök :) nekem elmondottak alapján nem szimpi az NLG...ha a hbszbe jössza akkor melyik osztály/szak?? és melyik suliból mész?
2017. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!