Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Óbudai Egyetem- műszaki menedzser

Miskolci Egyetem- műszaki menedzser, vagy logisztikai mérnöki, gazdálkodási és menedzsment

Széchenyi István Egyetem- műszaki menedzser, logisztikai mérnöki, gazdálkodási és menedzsment

Corvinus- élelmiszermérnöki

Matekból viszonylag jó vagyok, viszont fizikából a nyár folyamán mindenképpen fel kellene zárkóznom. Van 3 felsőfokú nyelvvizsgám is. Pesten kénytelen lennék koliba menni, és ismerős se lenne, Győrben szintén, de ott a lakhatásom meg lenne oldva.Nagyon hajlok a műszaki menedzserre, a logisztikai mérnökitől tartok hogy nem állnám meg a helyem. Ezek tudatában melyiket vagy milyen sorrendben ajánlanátok? Teljesen tanácstalan vagyok.



2017. jan. 2. 18:32
 1/1 anonim válasza:

Én a helyedben Pestet mindenképpen előre venném. Lehet, hogy nehezebb a lakhatás, meg nagyobb a város, de ha tényleg van benne tehetséged én nem pazarolnám el. Hasonló cipőben voltam 2 éve, és egyáltalán nem bántam meg, hogy Pestre jöttem :) (Corvinus, GTK)

szóval szerintem: Corvinus, Óbudai, Miskolci, SzIE.. de ez a te döntésed lesz, neked kell tudnod, hogy mit akarsz :D

20/L

2017. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!