Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprém Vetési Gimnázium....

Veszprém Vetési Gimnázium. Leírnátok, milyen vitt pontokkal s milyen felvételivel kerültetek be oda?

Figyelt kérdés
Milyen osztályba jártok? És persze bármi mást is írhattok a suliról! :) Köszönöm szépen!
2017. jan. 4. 13:29
 1/5 anonim válasza:
100%

magyar 36

matek 35

vitt pontok max

szóbeli 12

emelt német

2017. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Végzős franciás vagyok, 44 pontos matek, 38 pontos magyar és 19 pontos (20-ból) szóbeli volt nekem :)

Én szeretem a sulit, nem bántam meg, rengeteget utazunk, sok a cserediák-kapcsolat is. Tanulni azt kell, néha elég kemény a szak, szóval franciára akkor gyere, ha tényleg érdekel a nyelv és bírod a terhelést. Én franciamániás vagyok, szóval nekem megéri, de aki nem szereti annyira, az szenved és nem szereti. Ha van konkrét kérdésed, szívesen segítek :) Sok sikert!

2017. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, az lemaradt, hogy a vitt pontjaimat kimaxoltam :)
2017. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugtass meg, hogy kerult be toled rosszabb tanuló is abba a suliba :D
2017. jan. 7. 07:43
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a választ amúgy :) Nekem nincs max pontom, ha minden igaz, 3 pontot vesztek, és szerintem az írásbelim se lesz ilyen fényes. Illetve biztosan nem...
2017. jan. 7. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!