Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet a középiskolai osztályváltásról?

Figyelt kérdés
2 és féléve vagyok ebben az osztályban és már egyáltalán nem érzem jól magam a bunkó osztálytársak miatt, itt egy barátom sincs. Most félévkor át akarok menni egy másik, velem egy évfolyamos osztályba, akiket idén ősszel ismertem meg és egyből megtaláltam velük a közös hangot. Ők azt kérték, menjek át az ő osztályukba, mert ott jól érzem magam. Igen, csak ehhez a szüleim engedélye is kell, viszont eddig nem hajlottak rá. Mivel tudnám rávenni őket, hogy most félévkor osztályt válthassak? És lehetséges a félévi osztály állás és ha igen, hogyan?

#középiskola #szülő #tagozat #Osztály állás
2017. jan. 4. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy ezekre az évekre úgy szeretnél visszaemlékezni, hogy szeretted a középiskolát, és csupa jó emléked van, és hogy olyan barátságokat szeretnél kötni amik a középsuli után is kitartanak.:) persze sajnos ez nincs mindig így, én tavaly ballagtam, de akikkel tényleg nagyon jóban voltam, velük még mindig tartom a kapcsolatot.
2017. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!