Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pázmánynak milyen a jogászké...

A Pázmánynak milyen a jogászképzése (nappali, levelezősök)? Tényleg jobb mint az ELTE?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nappalin jártam az Pázmányra. Igen sok tárgyból ugyanazok az oktatók tanítottak és vizsgáztattak, mint az Eltén. Álláskeresés szempontjából sincs különbségtétel, értem ez alatt, nincs megjegyzés arra nézve, hogy miért végezte ezt az egyetemet, miért nem azt stb.


Kemény volt az 5 év, vannak bizonyos tárgyak amiket a Pázmányon vettem sokkal szigorúbban, van amit az Eltén. Szerintem a Pázmányon is igen keményen kellett tanulni, aki nem csak átbukdácsolni szeretett volna.


A hiányosság (és szerintem ez országos probléma) a gyakorlati oktatás hiánya.


Szóval szerintem ma már nincs különbség a 2 egyetem között. Kemény mindkettő, de kellő kitartással és szorgalommal bárki elvégezheti.

2017. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel mindkettőről (szinte) kihaltak a nagy öregek, egyik sem túl jó.
2018. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!